Mozaika projektowana na zamówienie   

 

Co znaczy Pezzettini?

Pezzettini, czyli dosłownie "małe kawałeczki" to kafelki o rozmiarach 10x10x4 mm, z których układamy spersonalizowane mozaiki tworząc jedyne w swoim rodzaju dekoracje. Za inspirację posłużyć może dowolne zdjęcie lub grafika. Mozaika może mieć dowolny wymiar i kolorystykę i zawsze idealnie wpasuje się w przestrzeń, którą pokrywa.

Jak to działa?

  • Wybierz zdjęcie, grafikę, gotowy wzór lub sam pomysł który posłuży jako podstawa.
  • Przygotujemy bezpłatnie wstępny projekt i wysokiej jakości wizualizację .
  • Gdy zaakceptujesz projekt zostanie on przekazany do realizacji do naszego atelier.
  • Mozaika jest bezpiecznie pakowana i wysyłana pod wskazany adres.

Wzory

W Pezzettini najważniejsza jest wolność wyboru i wyobraźnia. Możemy stworzyć mozaikę na podstawie dowolnego wzoru lub pomysłu, ale przygotowaliśmy też kilka szablonów dzięki którym można tworzyć unikalne kompozycje wybierając parametry takie jak kolory, rozmiary elementów i wiele innych.

Forma

Desenie tworzone z sąsiadujących elementów o określonych lub losowych kolorach z wybranej palety. Możesz nawet zaproponować swoją Formę, czyli wygląd podstawowego elementu. Czytaj więcej

Vivo

Realistyczna mozaika tworzona na podstawie dowolnego zdjęcia lub grafiki z użyciem zaawansowanych technik przetwarzania obrazów. Drugoplanowe tło można zastąpić dowolnym wzorem.

Caso

Losowe zestawienie wybranych kolorów. Możesz wybrać nawet wiele odcieni i tworzyć unikalne kompozycje barw.

Melange

Gradient kolorów. Wybierz rozmiar i kolory, siłę przejść i strefy, orientację poziomą lub pionową lub po prostu opisz swój pomysł naszemu projektantowi a przygotujemy unikalny deseń.

Strisce

Poziome lub pionowe pasy generowane w losowy sposób. Wybierz ich orientację, minimalną i maksymalną długość a także paletę kolorów.

Projekty i pomysły

* Niektóre zdjęcia są bardzo szczegółowe i mogą wystąpić zniekształcenia przy wyświetlaniu z powodu kompresji wprowadzonej w celu przyspieszenia ładowania się galerii.