Mozaika projektowana na zamówienie   

 

Ceny już od 79 zł za arkusz!

Co znaczy Pezzettini?

Pezzettini, czyli dosłownie "małe kawałeczki" to kafelki o rozmiarach 10x10x4 mm, z których układamy spersonalizowane mozaiki tworząc jedyne w swoim rodzaju dekoracje. Za inspirację posłużyć może dowolne zdjęcie lub grafika. Mozaika może mieć dowolny wymiar i kolorystykę i zawsze idealnie wpasuje się w przestrzeń, którą pokrywa.

Jak to działa?

  • Wybierz zdjęcie, grafikę, gotowy wzór lub sam pomysł który posłuży jako podstawa.
  • Przygotujemy bezpłatnie wstępny projekt i wysokiej jakości wizualizację .
  • Gdy zaakceptujesz projekt zostanie on przekazany do realizacji do naszego atelier.
  • Mozaika jest bezpiecznie pakowana i wysyłana pod wskazany adres.

Wzory

W Pezzettini najważniejsza jest wolność wyboru i wyobraźnia. Możemy stworzyć mozaikę na podstawie dowolnego wzoru lub pomysłu, ale przygotowaliśmy też kilka szablonów dzięki którym można tworzyć unikalne kompozycje wybierając parametry takie jak kolory, rozmiary elementów i wiele innych.

Caso

Losowe zestawienie wybranych kolorów. Możesz wybrać nawet wiele odcieni i tworzyć unikalne kompozycje barw.

Melange

Gradient kolorów. Wybierz rozmiar i kolory, siłę przejść i strefy, orientację poziomą lub pionową lub po prostu opisz swój pomysł naszemu projektantowi a przygotujemy unikalny deseń. Kompozycja jest planowana, aby wypełnić  całą przestrzeń, na przykład od podłogi do sufitu i od ściany do ściany, więc jest idealnie dopasowana i nie występują tu żadne powtórzenia na całej powierzchni płytek.

Vivo

Realistyczna mozaika tworzona na podstawie dowolnego zdjęcia lub grafiki z użyciem zaawansowanych technik przetwarzania obrazów. Drugoplanowe tło można zastąpić dowolnym kolorowym wzorem. Gotowe obrazy przyciągają wzrok i oprócz tradycyjnych zastosowań mozaiki są również używane jako samodzielne dekoracje, które tworzą punkt centralny całego wystroju i wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki.

Strisce

Poziome lub pionowe pasy generowane z wybranych kolorów. Minimalna i maksymalna długość elementów jest konfigurowalna a specjalny algorytm gwarantuje miłą dla oka losowość i unikalność wzoru oraz jego doskonałe dopasowanie do rozmiaru mozaiki.

Projekty i pomysły

* Niektóre zdjęcia są bardzo szczegółowe i mogą wystąpić zniekształcenia przy wyświetlaniu z powodu kompresji wprowadzonej w celu przyspieszenia ładowania się galerii.